KURUMSAL
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZ
GALERİ
RESİMLERİMİZ
E-Katalog
Online Katalog
İLETİŞİM
ULAŞIM

Dairesel Bahçe KapısıDairesel açılır bahçe kapısı motor sistemleri evlerinizin veya iş yerlerinizin önünde aracınızdan inerek kapıyı açmanız sonra aracınızı içeri alıp tekrar kapıyı kapatmanız zahmetinden sizi kurtaran ayrıca evinizin veya bahçenizin de şıklığını tamamlayan modern bir sistemdir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motor sistemlerinde açılır kanatların istenilen ölçüde açılması ayarlanabilmektedir, istenirse yer detayına uygun olarak manuel giriş kapısı da yapılabilmektedir.

Dairesel açılır bahçe kapısı sistemi sizi zaman kaybından kurtarırken aynı zamanda sizin, aracınızın, evinizin veya işyerinizin güvenliğini de sağlar.  

Dairesel bahçe kapısı motor sistemi evlerinizde, açık veya kapalı garajlarınızda ya da bahçenizde kullanılabildiği gibi değişik ağırlık kaldıran motor alternatifleri ile de endüstriyel kapı denilen fabrika kapılarında da güvenle kullanılabilmektedir. Kapıların açılıp kapanma sıklıklarına göre dairesel bahçe kapısı motor sistemlerinde AC veya sık çalışmaya uygun DC motor seçenekleri mevcuttur.

Montaj detaylarına veya kapılarınızın yapısına göre Teleskobik açılır dairesel bahçe kapısı motoru, Mafsallı dairesel açılır bahçe kapısı motoru veya Gömme tip dairesel açılır bahçe kapısı motoru seçenekleri vardır.

Tüm dairesel açılır bahçe kapısı motorları isteğe göre uzaktan kumanda veya butonla çalışabilmektedir.

Teleskobik tip, mafsal kollu tip, gömme tip bahçe kapısı motor sistemlerinin hepsinde kit içerisinde emniyet fotoseli, flâşör lamba gibi kontrol ve güvenlik sistemleri standart olarak mevcuttur.

Dairesel açılır/90 derece açılır bahçe kapısı sistemi DC motor seçeneklerinde motorun çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışma sağlar. 

Teleskobik tip, mafsallı tip ve gömme tip bahçe kapı motorlarının hepsi elektrik kesintilerinde manuel açılabilir, hava şartlarına karsı dayanıklıdır.

Dairesel açılır bahçe kapısı motoru üst kapağı hem elektronik hem de mekanik parçaları darbelerden ve kötü hava şartlarından korur. 

90 derece bahçe kapısı motor sistemleri Uluslararası normlara uygundur.

Dairesel açılır bahçe kapısı motor sistemlerinde kullanılan bahçe kapısı motorları 220 V AC ve 24 V DC. olarak iki çeşittir. 

Dairesel açılır bahçe kapısı sistemlerinde kapının hareketi motor kiti içerisinde verilen iki adet motorun kapı kanatlarına açılma yönlerine doğru açması ile gerçekleşir.