KURUMSAL
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZ
GALERİ
RESİMLERİMİZ
E-Katalog
Online Katalog
İLETİŞİM
ULAŞIM

Hermetik Kapılar

Hava koşulları kontrol altında olan ortamlar, (hastaneler, klinikler, rehabilitasyon merkezleri, bedensel özürlüler merkezleri, diş klinikleri, eczaneler, saunalar, spa salonları, sağlık-güzellik merkezleri)

Ameliyathaneler, İlaç ve kimyasal madde şirketleri, Kayıt stüdyoları

Yüksek hijyen seviyesi

Yuvarlak gövdesi sayesinde kiri ve tozu kendisinden uzak tutar, temizlik kolaylığı sağlar. Bu özellik bütün aksesuarlarda olduğu gibi bu otomasyon sisteminin hastanelerde ve dinlenme merkezlerinde ideal olmasını sağlar. Otomatik kapılar hem hijyeni hem güvenliği sağlarken aynı zamanda hastalar ve çalışanlar için hareket özgürlüklerini kısıtlamamalıdır. Steril düzene riayet etmeli ve kapı kolu kullanmaktan uzak tutmalıdır. Valor bütün bu gereksinimleri karşılayan bir çözümdür.

Yüksek güvenlik seviyesi

Otomasyon sistemi güvenlik sensörleri ile uygulanabilir. Bu olanak transit geçişlerde ve kapı kanadının açılması esnasında en yüksek seviyede güvenlik sağlar. Sedye ve tekerlekli sandalyeli hastaların sıklıkla geçiş yaptığı kapılarda güvenlik en temel ihtiyaçtır.

KONTROL SEÇENEKLERİ

• Şifre paneli

• Mantar buton

• El sensörlü

• Radar sensörlü
 


Anahtar Kelimeler:
Hermatik kapı sistemleri, Şifreli Kapı Sistemleri, Mantar buton hermatik kapı, El sensörlü kapı sistemleri, El sensörlü hermatik kapı