KURUMSAL
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZ
GALERİ
RESİMLERİMİZ
E-Katalog
Online Katalog
İLETİŞİM
ULAŞIM

Körük SistemleriYükleme-boşaltma işlemlerinde vazgeçilmez olan bir diğer üründe körük ’tür. Körükler, bina yüzeyi ile kamyon-tır kasası arasında kalan boşlukları kapatarak yüksek seviyede sızdırmazlık sağlar.

Bez körükler endüstriyel kumaştan dikilerek yapılan kızak koruma sistemleridir. Kullanılan kumaşlar endüstri için uygun olup, değişik fonksiyonel özelliklere sahiptirler.

Toza karşı koruma, bor yağına karşı su bazlı koruma, yüksek sıcaklık değerlerine karşı koruma yapabilen tiplerde körüklerimiz mevcuttur.

Korumak istediğiniz bölgenin ortam koşulları için çözümler üretilir ve uygulanır.

Bez körükler için PVC malzeme ile kızaklarınıza yataklanarak çalışır. Bez körükler koruma sistemlerinin en ekonomik çözümüdür ve doğru ürün seçildiği takdirde oldukça uzun ömürlüdür.

Saçlı Bez körük uygulamalarımız; bez körüklerin üzerine paslanmaz çelik malzemeden 0,5 mm. kalınlığında saclar monte edilerek imal edilir. Paslanmaz saclar sayesinde bez körük kumaşının üzerine talaş parçacıkları direk temas etmez ve talaş parçacıklarının körük dilimlerinin arasına girerek kumaşa zarar vermesini engeller.

Saçlı bez körüklerde paslanmaz saclar birbiri üzerine baskı yaparak kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Bu sayede bakım gerektirmez.

Saçlı bez körükler paslanmaz saclar ergonomik olarak tasarlanır ve sisteminize kolaylıkla monte edilebilir.

Mil Körükleri vidalı milleri ve yataklama milleri toz, talaş, zararlı mineral yağlardan koruma için kullanılır.

Dairesel veya dörtgen şeklinde imal edilebilir. Mil körükleri özellikle makinaların hareketini sağlayan tahrik elemanı vidalı mil grubu koruyarak, makinanızın hassas ve uzun süreli çalışmasını sağlar.

 

Körük Özellikleri:

• 3 mm kalınlıkta siyah PVC perde

• PVC perde ağırlığı: 3800 gr/m2

• Esnek yaylı kol sistemi

• Taşıyıcı alüminyum konstrüksiyon

• Uyarıcı yanaşma işaretleri

• 700 mm yan perde genişliği

• 1000 mm üst perde genişliği

• 600 mm derinlik

Anahtar Kelimeler: 
Körük sistemleri, Yükleme boşaltma sistemleri, Toza karşı dayanıklı körük sistemleri, Suya karşı dayanıklı körük sistemleri, Dayanıklı körük sistemleri