KURUMSAL
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZ
GALERİ
RESİMLERİMİZ
E-Katalog
Online Katalog
İLETİŞİM
ULAŞIM

Endüstriyel Seksiyonel KapılarFabrika ve depo binalarının malzeme giriş - çıkış ve yükleme - boşaltma noktalarında kullanılır. Tavana doğru kayarak açılması, mekândan istifade sağlarken kapı açıklığının da net olarak kullanılabilmesine olanak verir. Çelik sandviç panellerden oluşan endüstriyel kapı, en üst seviyede güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca alüminyum transparan seksiyonel kapı, şeffaflığı  sayesinde showroom gibi alanlarda tercih edilir

Seksiyonel kapılar manuel veya motorlu olarak  uygulanabilmektedir.  Tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanarak ray içerisinde kayarak çalışır. Bu boşluğun mesafesine göre değişik şekillerde ray yataklama sistemleri mevcuttur.

Personel geçişi gerektiren mekânlarda hareketli kapı panelleri üzerine personel geçiş kapısı açılabilir. Personel kapısı ve endüstriyel kapı, bir bütün olarak çalışır. Kapı panellerine aydınlatma amacı ile istenilen sıralarda,  tek veya çift cidarlı, akrilik camdan oluşan pencereler açılabilir. Kapı panelleri standart beyaz renktedir. Ayrıca istenilen RAL koduna göre boyanabilir. 

Estetik ve ışık kaygılarının bulunduğu mekânlarda, akrilik cam ve alüminyum taşıyıcı profillerden oluşan transparan seksiyonel kapılar üretilir. 

Bu uygulamalar, özellikle otomotiv sektöründe ve showroom alanlarında teşhir amaçlı tercih edilir. Kapı panelleri arasında, üstünde, yanlarında ve altında bulunan termoplastik siyah contalar, hava, yağmur, toz, rüzgâr geçişini engelleyerek, yüksek ölçüde sızdırmazlık sağlar.

 

Otomasyon ve güvenlik özellikleri: 

  • Alman Becker milden tahrikli, trifaze motor sistemi

  • Pnömatik emniyet barı

  • Emniyet fotoseli

  • Yay kırılma emniyeti

  • Halat kopma emniyeti

  • Uzaktan kumanda

Anahtar Kelimeler : 
seksiyonel kapı, otomatik kapı, fotoselli kapı, otomatik kapı sistemleri, çorlu otomatik kapı sistemleri, endüstriyel kapı 

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar